strona główna  |   wyszukiwarka zaawansowana  |   wyszukiwarka ogólna 

     o marce

     oferta

     galeria

     nowości

     poradnik

     cennik

     o nas

     mapa strony

     kontakt

Produkty KOMO to wysokiej jakości kominki nowoczesne i klasyczne. W specjalnej ofercie również kominki rustykalne. U nas kupisz swój wymarzony kominek. Oferujemy również obudowy kominkowe, wklady do kominków, ogrzewanie kominkowe oraz wkłady do kominka. Budowa kominków tylko z KOMO

Importer:
Komo Sp. z o.o.
ul. Bartycka 24/26
hala 3B, I piętro
lok. 223
00-716 Warszawa
tel. (022) 828-68-19
fax (022) 828-84-62

Jeśli zawsze chcesz
wiedzieć o nowościach
wpisz swój e-mail

Poleć nas!
Wpisz e-mail 
znajomego:

Wpisz swój e-mail:

Sprawdz gdzie można
kupić nasze produkty!

Zalety korzystania z ogrzewania kominkowego firmy Laudel

Ogrzewanie kominkowe to nie tylko ekologiczny sposób ogrzewania pomieszczeń; wygoda w chłodne letnie dni, których nie mało w naszej strefie klimatycznej, czy ratunek w przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej. Kominek tworzy ciepło domowego ogniska; Kominek to przytulność i miejsce scalające rodzinę nie tylko w świąteczne wieczory. Jeśli i Państwu marzy się posiadanie kominka, to z pewnością zainteresuje Was nasza oferta. Proponujemy Państwu wysokiej jakości wkłady i kasety kominkowe marki Laudel i Invicta, produkowane przez fabrykę o bogatych tradycjach i doświadczeniu sięgającym 1924 roku, wyposażoną w nowoczesne, sterowane elektronicznie linie odlewnicze i montażowe. Dołożymy wszelkich starań, abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z zakupów w naszym sklepie.

Nasz obszar działania: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gorzów, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.