strona główna  |   wyszukiwarka zaawansowana  |   wyszukiwarka ogólna 

     o marce

     oferta

     galeria

     nowości

     poradnik

     cennik

     o nas

     mapa strony

     kontakt

Produkty KOMO to wysokiej jakości kominki nowoczesne i klasyczne. W specjalnej ofercie również kominki rustykalne. U nas kupisz swój wymarzony kominek. Oferujemy również obudowy kominkowe, wklady do kominków, ogrzewanie kominkowe oraz wkłady do kominka. Budowa kominków tylko z KOMO

Importer:
Komo Sp. z o.o.
ul. Bartycka 24/26
hala 3B, I piętro
lok. 223
00-716 Warszawa
tel. (022) 828-68-19
fax (022) 828-84-62

Jeśli zawsze chcesz
wiedzieć o nowościach
wpisz swój e-mail

Poleć nas!
Wpisz e-mail 
znajomego:

Wpisz swój e-mail:

Sprawdz gdzie można
kupić nasze produkty!

Wstaw kominek do swojego domu i poczuj ciepło

Nic tak nie przyczynia się do tworzenia ciepłej, domowej atmosfery, jak kominek. Żywy ogień i trzaskające drewno wprawiają w dobry nastrój nawet po najcięższym dniu. Dzięki nam i naszej ofercie mogą Państwo spełnić swoje marzenia o żywym ogniu we własny domu. Do wyboru pozostawiamy wiele modeli wkładów i obudów kominkowych. Nasz asortyment obfituje także we wszelkie niezbędne przy korzystaniu z kominka akcesoria. Kominki klasyczne, nowoczesne, rustykalne oraz piece wolnostojące – wszystko to a nawet jeszcze więcej znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Nasz obszar działania: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gorzów, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.